Team Manager

domus in motion

Job expirat

RESPONSABILITATI

-prima pozitie manageriala si cea mai importanta pentru strategia bancii
-posibilitatea de a lucra part-time sau full-time
- formeaza si dezvolta echipele de consilieri
-raspunde de calitatea intermedierilor realizate de consilierii personali
-isi dezvolta permanent reteaua de agenti,

-nou,poti aplica cv-ul si pe fax la :+40 334.814.598

CERINTE

- spirit antreprenorial
- tenacitate, dinamism
- experienta de vanzari servicii financiare
- experienta in recrutarea si formarea echipelor de vanzari
- cunoasterea principiilor de management in vanzari dinamice asemanatoare sistemelor M.L.M

BENEFICII OFERITE

-contract de colaborare pe baza de comision,
-bonus de conducere,
-parte fixa negociat ftie de performanta
-program flexibil
-cariera

Hvb Banca pentru Locuinte este o institutie bancara specializata in domeniul economisirii si creditarii pentru domeniul locativa si este membra a celui mai mare concern financiar din Europa Centrala si de Est