Specialisti relatii cu clientii Bacau cu engleza sau franceza

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam in vederea angajarii un Specialisti Relatii cu Clientii, in Bacau, pentru limba engleza, si pentru limba franceza, in cadrul unei firme de servicii suport pentru clienti.

Activitatea principala:
- inregistrarea solicitarilor si comenzilor clientilor, in limba engleza sau in franceza;

CERINTE

Cerinte minime necesare pentru angajare:
- liceul finalizat, facultate in curs - indiferent de domeniu;
- bune cunostinte de limba engleza - cerinta valabila pentru pozitiile cu aceasta limba;
- bune cunostinte de limba franceza - cerinta valabila pentru pozitiile cu acesta limba;
- minim nivel mediu de utilizare calculator: Word si Excel;
- experiență anterioara de munca nu este o conditie necesara;

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- salarizare stimulativa; bonuri de masa; prime de sarbatori; bonusuri de performanta;
- cresteri salariale bazate pe performante si evolutia profesionala;
- firma cu prezenta internationala; job stabil; angajare cu contract de munca;
- mediu de lucru placut, echipă tânără și dinamică;
- training initial si ale traininguri periodice de perfectionare;
- posibilitati de dezvoltare a carierei intr-o prestigioasa companie internationala;

Important: numarul de posturi sunt limitate! Aplicati acum si trimiteti CV-ul dvs si aici: officeiasi@antal.com

Multumim pentru cei care vor aplica si mentionam ca vom contacta doar acei candidati care corespund profilului de candidat mentionat.

Mult succes !