Soferi C+E in ANGLIA

AryMaia LTD UK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Munca se desfasoara numai in conditii de noapte (doar prin comunicat din partea conducerii se vor mai efectua curse de zi pe locatii mai scurte).Conditiile de munca se desfasoara in conditii ideale cu camioane bune Mercedes Actros pe sistem Draw-Bar(unitate+remorca la care la cea din urma sunt atasate 2 boxe).Se face la inceput un training de cateva zile pentru a invata locatiile 3 la numar(Londra,Bristol si Glasgow si manevrarea unitatii cu remorca incepand de la descarcatul boxelor de pe unitate si remorca si incarcatul acestora.Se percepe comision platibil saptamanal din salariu.Nu asiguram transport si cazare.Puteti gasi dumneavoastra pe net sau prin cunostinte aflati in UK.Locatia mai exacta e Manchester Nord(BURY-WHITFIELD sau RADCLIFFE.Jobul este sigur si de durata in functie si de aptitudinile fiecaruia si vocatia pentru job.

CERINTE

Foarte multa seriozitate si maturitate.Nu deranjati inutil daca nu puteti munci un minim macar de 6 luni.Se poate munci fara acte pentru inceput.Apoi in timp dv va puteti rezolva toate actele necesare de a fi in legalitate in UK.Obligatoriu permis britanic si digicard eliberat de autoritatile britanice.Cei interesati va rog atasati si un CV cu copii al documentelor dv(pasaport,CI,permis britanic,digicard).Pentru intocmirea actelor va trebui sa achitati suma de 55 lire.Inaintam si procesam actele doar pentru cei c e detin permis britanic si digicard.Cei ce nu au pot intra la DVLA UK si se pot informa tot ce este necesar pentru preschimbarea documentelor.

BENEFICII OFERITE

Salariu-60Lire Sterline/tura(bani in mana sau cont bancar pentru cei ce detin cont UK).Salariul va creste doar atunci cand candidatul va obtine toate actele legale de a munci pe teritoriul Marii Britanii(YELLOW CARD).Ca si romani deocamdata nu putem fi in legalitate in UK decat ca si SELF EMPLOYED.Nu se acorda bonusuri.Nu se platesc zile libere.Nu se plateste concediu.Plata se face saptamanal Vinerea sau la 2 saptamani.

Agentie plasare si intermediere a fortei de munca pe teritoriul Marii Britanii.