Senior C++ Developer - minim 3 ani experienta

EDUROM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implicarea in toate stadiile de dezvoltare a unui produs: discutii preliminare, design, dezvoltare, rezolvare probleme, fine tuning
Colaborare intesiva cu membrii echipei
Responsabilitatile in aria de software engineering

CERINTE

Studii superioare in domeniul IT
Minim 3 ani de experienta programare C++
Experienta de lucru cu MFC - obligatoriu
Experienta de lucru cu baze de date: cel putin SQL la nivel mediu
Limba Engleza: nivel conversational si scris
Domiciliul stabil: IASI sau disponibil la relocare in Iasi

Persoanele care intrunesc aceste conditii si au experienta / abilitatile necesare pentru coordonarea unor echipe de lucru vor fi selectate pentru pozitia de Team Leader.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial la nivelul companiilor multinationale
Posibilitatea de a lucra cu tehnologii de ultima ora
Se asigura program de pregatire si inductie in companie
Mediu de lucru tanar, orientat spre performanta

Se asigura pachet de relocare pentru persoanele nerezidente in Iasi dar dispuse sa-si schimbe domiciliul.

EDUROM (recrutare si selectie) cauta Senior C++ Developer pentru clientul sau, companie multinationala dezvoltator de aplicatii software.