Sef santier

Kristo Rezidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI :
- coordoneaza activitatea de executie din santier pentru lucrarile de constructii
-stabileste masuri care conduc la cresterea productivitatii muncii
- monitorizeaza si verifica pe timpul executiei lucrarii respectarea proiectului
- elaboreaza graficul de executie a lucrarii si planul de productie pentru lucrare, din care rezulta necesarul de forta de munca si echipamentele necesare pentru executia lucrarii
-verifica prezenta personalului din subordine si intocmeste pontajul zilnic
- intocmeste necesarul de materiale, precum si esalonarea aprovizionarii.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- studii superioare tehnice de specialitate ( inginer sau subinginer constructor)
-bun cunoscator al tehnologiei in contructii ( cofrare, armare, betonare, etc)
- experienta de minim 4 ani in domeniul constructiilor
- bune abilitati de comunicare, organizare si planificare
- carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv,
-bonusuri in functie de realizari/performante

DESCRIEREA FIRMEI

Kristo Rezidential, dezvoltator in domeniul imobiliar