SEF PLATFORMA TRANSPORT - Bacau

TCE Logistica - membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea si controlului activitatii punctului de lucru
- Participare la activitatea de livrare/colectare marfa
- Urmarirea derularii contractelor cu clientii activi
- Mentinerea relatiei cu autoritatile locale
- Participare la recrutarea si instruirea personalului din subordine

CERINTE

- Studii medii
- Experienta in domeniul logistic minim 1 an
- Cunostinte operare PC la nivel mediu
- Permis auto B
- Bune abilitati de relationare, rezistenta la stres si disponibilitate program prelungit

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru provocator;
- dezvoltare profesionala.

TCE Logistica, membru RTC Group, este o companie nationala ce ofera de servicii de distributie si curierat rapid.
TCE Logistica s-a nascut din necesitatea Grupului RTC de a fi mereu aproape de clientii sai.Prin intermediul departamentelor de Curierat si Cargo, TCE pune la dispozitia clientilor sai serviciul de distribuire a documentelor, a pliantelor si a marfurilor, in conditii de maxima siguranta si pe intregul teritoriu al Romaniei.

Candidatii interesati de acest post pot aplica (mentionati postul) si pe fax: 0269.220.083 sau email: stefana.labusca@hrconsultanta.ro