SEF AGENTIE PUBLICITATE

SC VASION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregateste si negociaza contracte de promovare si publicitate sau de vanzari;

Identifica si dezvolta contacte pentru derularea campaniilor si programelor de promovare;

Colecteaza si organizeaza informatiile necesare planificarii campaniilor publicitare si de promovare;

Coordoneazã, îndrumã si controleazã modul de organizare si desfãsurare a activitãtii, astfel încât sã asigure utilizarea eficientã a timpului de lucru;

Urmãreste permanent activitatea concurentei;

Coordoneaza activitati conexe cum ar fi cele de vanzari, grafica, finante-contabilitate;

Contacteaza organizatiile pentru a le explica produsele, serviciile si facilitatile oferite;

Conduce si coordoneaza cercetarea si dezvoltarea unor noi produse si servicii;

Pregateste si inainteaza estimari ale costurilor pentru produsele ce urmeaza a fi realizate;

Intocmeste Raportul de gestiune trimestrial;

Raspunde de integritatea bunurilor primite in gestiune, de cantitatea si calitatea acestora;

Urmareste stocurile urmarind aprovizionarea cu materiale astfel incat activitatea de productie sa nu fie intrerupta;

CERINTE

experienţă în domeniu de minim 3 ani;

cunoştinţe de operare PC: Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);

experienta in Corel Draw, Adobe Photoshop;

cunostinte operare printer, cutter plotter si router;

disponibilitate la program prelungit;

atenţie şi meticulozitate, abilităţi de comunicare;

permis de conducere ctg. B;

studii superioare;

BENEFICII OFERITE

salariu motivant;

telefon si masina de servici

Societatea comerciala VASION cu capital integral privat a fost infiintata in anul 1992 avand ca obiect principal de activitate comertul cu materiale de constructii. In prezent firma dispune de o retea de 33 magazine raspandite in orasele Bacau, Moinesti, Comanesti, Targu Ocna si Onesti. Oferta de produse a firmei cuprinde o gama variata de materiale de constructii, materiale termo si hidroizolatoare, siderurgice, instalatii termice, electrice, sanitare, materiale pentru amenajari interioare si accesorii si este in masura sa satisfaca cele mai exigente cerinte ale clientilor.