Secretar(a) administrativ(a) in domeniu bancar

ISS Facility Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se va desfasura la o locatie -sediu al clientului ISS, in conformitate cu contractul de prestari servicii externalizate de catre ISS pt clientul sau si va avea urmatoarea descriere:

- Sarcini administrative de suport pt departamente
- Sarcini back office si ocazional front office
- Secretariat
- Redactare si pregatire documente, arhivare
- Introducere si procesare date si baze de date
-Lucru cu software specializat bancar (nu necesita experienta anterioara in lucrul cu acesta)
- alte sarcini la cererea departamentului
- Lucru cu aparatura de birou, corespondenta, etc

CERINTE

- Are experienta minim un an intr-o pozitie similara administrativa
- Persoana foarte organizata si analitica
-Operare calculator foarte bine
-Abilitati organizatorice si de arhivare documente
- Seriozitate, punctualitate, tinuta foarte decenta
- Abilitati comunicare foarte bune
- Studii superioare finalizate sau an terminal
- Limba engleza cel putin mediu (scris, vorbit)
- Rapida capacitate de invatare si flexibilitate, adaptabilitate
- Disponibilitate incepand cu data de 2 Martie 2009

BENEFICII OFERITE

Oferta: posibilitatea de a evolua in companie multinationala si de a castiga experienta, dezvoltarea abilitatilor profesionale, conditii de munca si salariale avantajoase, posibilitatea de crestere si invatare si de a ramane in baza de date a companiei pt colaborari viitoare sau permanente (pt posturile temporare); bonuri de masa, decontare transport

ISS a intrat pe piata romaneasca in anul 1994 si este acum unul dintre cei mai mari furnizori de servicii integrate de Facility Management cu un numar de peste 2500 angajati in toata tara.
Intr-o continua dezvoltare si crestere dinamica pe piata din Romania, ISS Facility Services Romania este interesat de a-si mari echipa prin alaturarea mai multor tineri(e) energici si entuziasti care vor ocupa pozitia de secretar(a) administrativ(a) in diverse locatii la sediul clientilor sai. Cei interesati de pozitia mentionata full time sau temporar sunt rugati sa trimita aplicatia lor, facand mentiunea referitoare la colaborarea dorita. Numai cei selectati vor fi contactati.