Sales Representative Business Services - Bacau

UPC Romania S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasoara activitati specific comerciale in zonele arondate de catre superiorul direct
- Urmareste cresterea portofoliului de clienti
- Indeplineste obiectivele de vanzari stabilite
- negociaza si semneaza contracte de vanzare
- colaboreaza cu Departamentul Project Management si Departamentul Tehnic pentru stabilirea si implementarea in timp util a solutiei tehnice propuse clientului
- Se implica in activitatea de dezvoltare prin propunerea de proiecte

CERINTE

- Experienta de minimum 2 ani in domeniul vanzarilor , de preferat catre clienti business
- Abilitati de prezentare, bun negociator, orientare catre client, viziune a pietii si a nevoilor clientilor,
- Personalitate deschisa, capacitatea de a-si pastra calmul in situatii dificile, capacitatea de a lucra in stare de tensiune si in perioade scurte de timp;
- Perseverenta si seriozitate;
- Proactivitate si orientarea pe rezultate;
- Capacitate de acumulare rapid;
- Disponibilitatea la un program de lucru flexibil si deplasare pe teren
- Carnet de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, plus bonusuri din vanzari
- posibilitate de dezvoltare profesionala
- bonuri de masa
- masina de servici , telefon

UPC este una dintre cele mai dinamice companii multinationale din industria de comunicatii prin cablu din Romania. UPC face parte din Liberty Global, Inc. (LGI), unul dintre liderii mondiali in furnizarea de servicii de televiziune, voce si date, cu operatiuni in 17 tari, 11 dintre acestea din Europa.
Prezenta in Romania inca din 1992, UPC este pregatita sa ofere servicii moderne in banda larga la nivel national: televiziune analogica si digitala, internet de mare viteza, servicii competitive de telefonie digitala.