Sales Representative

VertigoTV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vizite la clienti si prezentare de produse si servicii Vertigo TV
Creeaza, dezvolta si intretine relatiile cu clientii
Raspunde de recuperarea banilor de la clienti
Identifica noi clienti potentiali pe piata - baze de date de clienti actuali si potentiali
Isi planifica activitatea de vanzare
Participa la sedintele de vanzare
Face rapoarte de activitate - zilnic/saptamanal/lunar
Aduna informatii despre clientii potentiali si clientii actuali
Aduna informatii despre concurenta si clientii lor
Invata produsele si caracteristicile tehnice
Prognoza vanzarilor pe trimestrul / anul urmator

CERINTE

Experienta minim 1 an - de preferat
Experienta in vanzari reprezinta un avantaj
Cunostinte PC: MS Office
Aspect profesional - smart business

BENEFICII OFERITE

Bonus Vanzari

Vertigo TV este o televiziune cu circuit inchis activa de 2 ani si jumatate pe piata din Romania ce are amplasate unitati optice (TV-Screen-uri) in mijloacele de transport in comun urbane din Romania, precum si in locatii publice (centre comerciale, supermarketuri, baruri, cluburi)