SALES MANAGER - Domeniul veterinar

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie aflata in plina dezvoltare pe piata din Romania, avand ca domeniu de activitate comercializarea de premixuri pentru animale.

Principalele responsabilitati pentru acest post sunt:

- vanzarea produselor firmei - premixuri pentru animale
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- gasirea de noi clienti pe acest domeniu de activitate

CERINTE

- Studii in domeniul medicinei veterinare.
- Experienta in domeniul vanzarilor.
- Cunostinte de limba engleza.
- Abilitati de operare PC.
- Carnet de conducere.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.
- Bonusuri in functie de realizari.
- Posibilitati de dezvoltare profesionala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!