Sales Executive-Bacau

BRAINER CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Subordonat Directorului de Vinzari pe Moldova, responsabilitatile acestui post vizeaza dezvoltarea si consolidarea clientilor existenti, achizitia de clienti si contracte noi si implementarea politicii de vinzari in teritoriul alocat.

CERINTE

¿ studii superioare finalizate
¿ experienta in vinzari de min 2 ani ( experienta in vinzari publicitate este un avantaj)
¿ abilitati de comunicare si negociere
¿ abilitatea de a lucra independent
¿ atitudine pozitiva si orientata catre client
¿ disponibilitate de a calatori frecvent in teritoriu
¿ cunostinte operare PC
¿ permis de conducere cat.B
¿ domiciliul stabil in Bacau
¿ autoturism propriu

BENEFICII OFERITE

¿ integrare intr-o companie nationala de prestigiu
¿ dezvoltare personala
¿ comision stimulativ ,corespunzator performantei individuale

Agentia Mediafax, o companie a Media Pro, lider pe piata informatiei generale si de business din Romania ofera oportunitatea unei cariere: Sales Executive.