Responsabil relatii cu clientii

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un responsabil relatii cu clientii, in orasul Bacau, pentru o firma straina din domeniul serviciilor pentru clienti.

Responsabilitati si activitatea principala:
- preia si inregistrareaza solicitarile venite de la clienti;

CERINTE

Cerinte:
- minim liceul finalizat;
- franceza, la un bun nivel - pentru conversatii cu clientii atat in scris, cat si vorbit;
- un nivel mediu de utilizare calculator: Word si Excel;
- experienta anterioara de munca nu este o conditie necesara;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salarizare stimulativa; bonuri de masa; prime de sarbatori; bonusuri de performanta;
- cresteri salariale bazate pe performante si evolutia profesionala;
- firma cu reputatie, serioasa, cu capital strain; job stabil; angajare cu contract de munca;
- mediu de lucru placut, echipă tânără și dinamică;
- training initial si ale traininguri periodice de perfectionare;
- posibilitati de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala de succes;

Important: numarul de posturi sunt limitate!
Aplicati acum si trimiteti CV-ul.

Multumim pentru cei care vor aplica si mentionam ca vom contacta doar acei candidati care corespund profilului de candidat mentionat.
Mult succes !