Responsabil calitate – Piatra Neamt

SC ADECCO RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verifica si actualizeaza manualul calitatii si procedurile utilizate in Sistemul calitatii dupa modelul ISO 9001;
- elaboreaza procedurile de sistem, instructiunile si formularele de lucru;
- urmareste functionarea sistemului (audituri interne, analize, rapoarte, instruiri interne);

CERINTE

- studii superioare tehnice;
- cunostinte de specialitate in domeniile automatizari, instalatii (in special centrale termice);
- curs de auditor intern pentru Sistemele de Management al Calitatii
- experienta intr-o pozitie similara minim 2 ani;
- experienta in implementarea unui Sistem de Management al Calitatii intr-o companie;
- bune cunostinte de limba engleza;
- bune abilitati de comunicare verbala si scrisa;
- lucru in echipa;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru dinamic si placut

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

IASI: Cladirea de birouri Granit, et. 7
Bld. Socola 206A - 208, Iasi
Tel: 0232/206 120; 0332/411 805
Fax: 0232/206 110;
E-mail: iasi@adecco.ro

Sedii din tara: Arad, Bucuresti, Cluj, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Sibiu, Timisoara.