RESPONSABIL AUTORIZATII - BACAU

CAMUSAT ROM TELECOMUNICATII

Job expirat

RESPONSABILITATI

Departamentul de obtinere Autorizatii se ocupa de autorizarea in vederea construirii, proiectarea si executia lucrarilor de instalare statii fixe emisie receptie telefonie mobila GSM.

Responsabilitati principale:

- Intocmirea documentatiei de obtinere a Certificatului de Urbanism precum si sustinerea dosarului la emitentul actului;
- Obtinerea avizelor / acordurilor si studiilor solicitate prin Certificatul de Urbanism ;
- Intocmirea documentatiei de obtinere a Autorizatiilor de Construire precum si sustinerea dosarului la Institutia Publica emitenta;
- Obtinerea Autorizatiilor de Construire pentru zona Bacau, in concordanta cu O 1430/2005 (ptr. aprobarea Normelor metodologice de aplicare a Legii nr. 50/1991 privind autorizarea executarii lucrarilor de constructii).

CERINTE

- Studii superioare (Facultatea de Constructii reprezinta avantaj);
- Experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara;
- Abilitati dezvoltate de comunicare si negociere;
- Cunoaterea legislatiei si a procedurilor de obtinere a autorizatiilor de constructie;
- Cunostinte limba engleza - nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu dinamic si competitiv;
- Pachet salarial motivant.

CAMUSAT ROM TELECOMUNICATII este o companie apartinand grupului francez CAMUSAT ce activeaza in domeniul infrastructurii pentru telecomunicatii.