Reprezentat vanzari directe teren

Promo Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ prezinta si vinde serviciile de promovare ale companiei direct potentialilor clienti
¿ sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari
¿ stabilirea de contacte cu clientii potentiali
¿ elaborarea rapoartelor periodice privind situatia prospectilor si a clientilor
¿ negocierea, incheierea si urmarirea derularii contractelor de publicitate;
¿ administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti.
¿ executa si coordoneaza activitati specifice (direct marketing, sampling)
¿ intocmirea periodica a planurilor de activitate, a rapoartelor de activitate.
¿ monitorizarea activitatii concurentei
¿ negociere si incheiere contracte

CERINTE

¿ disponibilitate pentru munca de teren de teren;
¿ experienta in vanzari minim 1 ani;
¿ aptitudini in vanzari;
¿ studii medii absolvite sau superioare (in curs de desfasurare sau absolvite), studiile de specialitate reprezinta un avantaj, dar nu o obligatie;
¿ abilitati de comunicare si negociere.
¿ gandire pozitiva;
¿ spirit de echipa, perseverenta, dinamism, deschidere spre acumulare cunostinte noi;
¿ responsabilitate;
¿ cunostinte medii in utilizarea unui PC;

BENEFICII OFERITE

¿ pachet salarial atractiv + bonus in functie de realizari;
¿ training pe produs;
¿ telefon de serviciu.

Promo Media este o agentie de publishing si advertising online care s-a nascut din pasiunea si ambitia unei echipe tinere care crede ca publicitatea online are un viitor in Romania.

Promo Media a creat cea mai mare si diversa retea de ghiduri online din Romania.

Site-urile din reteaua www.promoRomania.ro se deosebesc prin continutul bogat de informatii, gama larga de servicii oferite utilizatorilor: informatii utile, stiri, evenimente, anunturi gratuite, program tv, curs valutar, harta digitala, tururi virtuale ale diferitelor obiective turistice din Romania.