REPREZENTANTI/DEALERI/COORDONATORI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Comercializam o gama foarte larga de produse de cea mai buna calitate. Datorita preturilor mici produsele sunt accesibile tuturor categoriilor de persoane, nu numai celor cu venituri mari.
Avem un magazin on-line unde puteti face comenzi, sau puteti consulta si verifica oricand contul dvs, unde va apar si bonusurile acumulate dupa vanzarile reletei dvs. de reprezentati daca optati pentru a va crea o retea proprie.

CERINTE

- peste 18 ani, fara limita de varsta.
- acces internet.
- dorinta de a avea un venit suplimentar considerabil.
- nu se impune target lunar (nu exista deci volum de vanzare obligatoriu). Castigul este functie de activitatea desfasurata si de motivatia fiecaruia

BENEFICII OFERITE

procent de castig din vanzari: 30%, se poate ajunge minim 800 EUR / luna;
- suplimentar, castiguri de pana la 21% din vanzarile lunare ale retelei create, in functie de performanta acestuia si de implicarea sa
Calatorii si vacante anuale in diverse tari ale lumii pe cheltuiala firmei.
Lucru intr-un mediu dinamic si profesional(fara sefi),va stabiliti singuri programul de lucru