Reprezentant Zonal Vanzari FMCG - Vanzari Indirecte

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- experienta relevanta in domeniul vanzarilor de minim 3 ani;
- experienta minim 1 an pe vanzari indirecte (lucrul cu distribuitorii) de tip FMCG;
- abilitati de comunicare si tehnici de negociere foarte bune;
- o cunoastere foarte buna a pietei FMCG pe zona Moldovei.

CERINTE

Clientul nostru este producator si distribuitor de bauturi racoritoare in Romania.

Responsabilitati:

- dezvoltarea portofoliului de clienti identificand si valorificand oportunitati noi de colaborare cu firme de distributie de profil;
- negocierea si urmarirea derularii in conditii optime a contractelor comerciale incheiate cu clientii din portofoliu;
- ¿ndeplinirea obiectivelor cantitative si valorice de vanzari de produse catre portofoliul de clienti alocat ;
- monitorizarea concurentei.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitati de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii mari.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.