Reprezentant zonal servicii audiologie/audioprotezare

SC Audio-Optica SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuează consultaţii, recomanda si realizeaza protezarea;
- Comercializeaza in conditii profesioniste dispozitivele medicale distribuite de Companie;
- Atinge si depaseste target-ul stabilit.
- Promoveaza produsele si serviciile Companiei catre pacienti;
- Tine evidenta pacientilor;
- Pastreaza si dezvolta relatia cu medicii din zona arondata

CERINTE

- Absolvent de studii superioare ( sanitare sau bioinginerie medicala constituie avantaj)
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- Spirit antreprenorial si de competitie
- Orientare catre pacient si nevoile acestuia;
- Foarte bune abilitati de convingere;
- Foarte bune abilitati de organizare;
- Atitudine pozitiva, persoana dinamica;
- Cooperare si lucru in echipa;
- Cunostinte bune PC;
- Cunostinte limba engleza

BENEFICII OFERITE

- Training de specialitate oferit de companie
- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru profesionist;
- Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic.

Audio-optica, companie specializată în domeniul audiologiei, protezării auditive, opticii medicale şi comercializării de echipamente medicale specifice, a pus bazele primei Clinici Integrate pentru Ureche, din România, care reuneşte sub un singur acoperiş, soluţiile integrate pentru orice afecţiune a urechii, de la banala otită şi până la SURDITATE.

Astfel, centrele Audio-optica din tara pot asigura soluţii complete de informare, investigare, diagnostic, prevenţie, şi recuperare pentru auz, iar în centrele recent deschise şi pentru văz.