Reprezentant zonal

MAVA GRUP INVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificare si intretinerea portofoliului de clienti
Negocierea contractelor comerciale
Promovarea, vanzarea produselor din portofoliul companiei
Implicarea in activitatea de recuperare a creantelor
Intocmirea de rapoarte periodice

CERINTE

Studii superioare
Experienta in vanzari, de preferinta in HoReCa
Capacitate de a lua decizii si de a seta prioritati
Capacitatea de a lucra independent
Abilitati de comunicare, negociere, relationare, coordonare;
Aptitudini organizatorice, initiativa, flexibilitate;
Permis de conducere categoria B;
Cunostiinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant corelat cu criteriile de performanta stabilite si cu rezultatele concrete

Unic distribuitor al brandului Manuel Caffe pe zona Moldova avand ca si activitate principala distributia de cafea Manuel, ceai,frappe, ciocolata calda etc. Avem solutii complete de servire pentru HORECA, inclusiv consumabile pentru hotel.