Reprezentant Vanzari Zonal Nutritie Animala

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea produselor si acordarea de consultanta în domeniul nutritiei animale
Identificarea de noi clienti si menţinerea relatiei cu cei existenti
Prezentarea ofertei, negocierea si incheierea contractelor cu clientii
Participarea la elaborarea bugetelor si obiectivelor de vanzări pentru zona alocata
Indeplinirea obiectivelor de vanzari

CERINTE

Studii superioare de zootehnie sau medicina veterinara
Cunostinte de baza de nutritie animala
Experienta in activitatea comerciala cu produse de profil
Excelente abilitati de organizeze
Capacitatea de a lucra independent si autonom
Cunostinte de limba engleza; cunostintele de limba franceza consituie un avantaj solid
Cunostinte pachet MS Office
Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de perfectionare in Franta (training de profil)
Pachet salarial atractiv
Laptop, telefon mobil

Job Hunting Trade - Head Hunting de personal personalizat pe nevoile companiei dvs.