Reprezentant Vanzari Zonal

ANTAL INTERNATIONAL NETWORK - IASI OFFICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Prospectarea pietei;
- Dezvoltarea zonei alocate;
- Identificarea clientilor potentiali;
- Promovarea produselor din portofoliu;
- Prezentarea de solutii individuale si negocierea contractelor;
- Asistenta post vanzare.

CERINTE

Candidatul ideal va avea:

- Studii superioare, de preferat tehnice;
- Experienta în vânzari de aproximativ 2-3 ani, preferabil în domeniul echipamentelor industriale;
- Abilitati de vânzare si de negociere;
- Bune abilitati organizatorice;
- Capacitate de lucru în echipa;
- Disponibilitate la deplasari frecvente;
- Cunostinte de limba engleza sau italiana;
- Domiciliul în Iasi, Bacau sau Piatra Neamt;
- Permis de conducere, categ. B.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie dinamica, alaturi de o echipa de profesionisti
- Pachet salarial competitiv
- Masina de serviciu
- Telefon

Founded in the early 1990’s to service a gap in the market and the trend of globalization Antal\'s International Network has assisted numerous clients in over 75 countries.
Our solutions and network affords clients incredible depth of knowledge, extensive scale and ability and a cross-functional executive recruitment ability, and when combining our expanding local and international network, a global recruitment solution, applied locally

In numele clientului nostru, companie de prestigiu in domeniul distributiei de echipamente industriale, recrutam:

Reprezentant vanzari zonal

Va rog trimiteti CV-urile pe adresa: asimionescu@antal.com