REPREZENTANT VANZARI - zona Moldovei

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mareste baza de clienti a firmei si volumul vanzarilor prin atragerea de noi clienti;
- Realizeaza activitati de promovare (prezinta oferta de produse);
- Intocmeste si emite catre potentialii beneficiari oferta tehnica si comerciala pentru categoria de produse de care este responsabil;
- Negociaza contracte cu clientii firmei si supervizeaza modul de executare a acordurilor contractuale;
- Analizeaza piata si monitorizeaza concurenta;
- Intocmeste si transmite la termen rapoartele de activitate solicitate de catre companie;

CERINTE

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii pe perioada nedeterminata, pentru clientul sau, companie care activeaza in domeniul distributiei de masini unelte, scule aschietoare, fluide pentru aschiere:

REPREZENTANT VANZARI

Cerinte:
- Studii superioare tehnice, avantaj TCM;
- Experienta in vanzarile intr-un domeniu tehnic;
- Experienta in vanzari business to business minim 2 ani;
- Bune cunostinte de limba engleza;
- Cunostinte operare PC;
- Disponibilitatea si dorinta de a calatori;
- Permis de conducere (categ): B;
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- Bun organizator;
- Orientat spre vanzare;
- Proactiv;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru dinamic si placut

Puteti transmite CV-uri in limba romana pe e-mail la adresa oana.prajan@adecco.ro (Ref: RV - M) sau pe fax la nr 0232-206110 (Ref: RV - M).

Pentru detalii suplimentare va stam la dispozitie la numerele de telefon: 0232-206.120 sau 0372-705.791.

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

IASI: Bd. Socola nr. 206 A - 208, Centrul de Afaceri Granit, et. 7
Tel: 0232/206 120; 0372705791;
Fax: 0232/206 110;
E-mail: iasi@adecco.ro
Website: www.adecco.ro