Reprezentant Vanzari Zona Moldova

S.C. ICME ECAB S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfasurandu-si activitatea sub indrumarea Directorului de Vanzari Zona Moldova - Coordonator Depozit Bacau, Reprezentantul de Vanzari va fi responsabil de vanzarea produselor in Zona Moldova contribuind la atingerea tintelor de vanzari bugetate si realizarea Planului de Marketing prin atragerea de noi clienti (utilizatori finali ai produselor) si de noi distribuitori precum si prin dezvoltarea relatiilor de afaceri cu partenerii deja existenti.

CERINTE

Candidatul ideal este licentiat in domeniul tehnic (electric, electrotehnic) sau comercial (marketing, comert), are o experienta relevanta in vanzare de produse industriale (intre 2 si 4 ani), are domiciliul in Bacau, este orientat catre client si piata, are excelente cunostinte de limba engleza si de utilizare Excel si Word (constituie un avantaj cunostintele de utilizare a unui sistem informatic din familia ERP), are canet de conducere categoria B si este o persoana energica, cu o mare putere de munca, orientata spre rezultate, cu abilitati de lucru atat individuale cat si in echipa, capabil de a inova si de a lua decizii rapide intr-un mediu aflat in continua schimbare.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si bonus corelat cu rezultatele, masina de serviciu si telefon mobil, prime de Pasti si de Craciun, tichete de masa sau diurna pentru deplasari.