Reprezentant vanzari scule, unelte, accesorii constructii

Misavan

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reprezentant vanzari pe zona Bacau-Neamt, Iasi-Vaslui;
- promovarea serviciilor si produselor companiei;
- intretinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- prezentarea si negocierea ofertelor
- realizarea targetului de vanzari
- urmarirea incasarilor

CERINTE

- studii medii sau superioare;
- experienta relevanta in domeniul vanzarilor;
- relatii consolidate de piata;
- nu este necesara cunoasterea unei limbi straine;
- persoana dinamica, cu disponibilitate mare de deplasare (in zona unde isi desfasoara activitatea)
- carnet de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- alte bonusuri;

S.C. Misavan a fost infiintata in anul 2000 si este importator si distribuitor regional de scule, unelte si accesorii ¿n constructii. Aria de distributie cuprinde sase judete ale tarii: Iasi, Bacau, Botosani, Suceava, Piatra Neamt, Vaslui.