Reprezentant Vanzari prin Telefon

MEDIPLUS EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza telefonic produsele si serviciile diviziei sale in relatiile cu clientii;
- stabileste, mentine si dezvolta relatii de afaceri cu toti clientii de pe zona arondata;
- contribuie la dezvoltarea portofoliului de clienti, prin identificarea de clienti noi;
- intocmeste rapoarte, situatii cerute de superior.

CERINTE

- studii medii/superioare;
- experienta relevanta in vanzari (experienta in vanzari prin telefon constituie avantaj);
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- operare PC (Word, Excel, Power Point);
- atitudine proactiva, capacitate de convingere.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant si posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie nationala de succes.

Mediplus Exim SRL este cel mai mare distribuitor de medicamente din Romania si este parte componenta a grupului A&D Pharma alaturi de o puternica retea de farmacii, Sensiblu SRL.

Succesul companiei noastre depinde de talentul si dedicarea oamenilor nostri.Ii spijinim in dezvoltarea profesionala, asigurandu-le conditii optime de munca, autonomie si putere de decizie, incurajand spiritul de echipa si recompensand performantele.

Cream si dezvoltam calitate, mergem impreuna cu partenerii nostri spre o viata sanatoasa, ne remarcam competitiv prin spontaneitate, solutii inovative si un mod de operare rapid si eficient.

Te invitam si pe tine sa accepti provocarea de a colabora cu cei mai buni, daca esti interesat de calitate si performanta.