REPREZENTANT VANZARI PRIN TELEFON

SC RIKKO STEEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Promovarea si vanzarea prin telefon a materialelor de constructii din portofoliu firmei
• Informarea clientilor cu privire la produsele si serviciile din portofoliu firmei
• Identificarea nevoilor clientilor si propunerea celor mai bune solutii;
Identificarea de noi clienţi şi a creşterii volumului de vanzari pe piaţă a produselor,
• Oferirea suportui tehnic clientilor in functie de nevoile acestora;
• Indeplinirea obiectivelor cantitative si calitative.

CERINTE

• Abilitati de comunicare si negociere,
• Atitudine pozitiva,ambitie, gindire pozitiva si dorinta de performanta
• Experienta in vanzari constituie avantaj,
• Spirit de echipa,
• Orientare catre client,
• Seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse,
• Capacitatea de a asimila informatii noi.

BENEFICII OFERITE

• Posibilitatea de a te dezvolta personal si profesional intr-o echipa de profesionisti,
• Venituri motivante corelate cu realizarile individuale,
• Posibilitati reale de avansare in cariera.

Suntem cea mai importanta companie internaţionala, prezenta pe piata de profil inca din anul 2008.Avem ca obiect de activitate comertul cu materiale de constructii si ingrasaminte chimice, importatori directi si unici pe o gama de produse din Rusia, Ucraina, Italia, Serbia, Croatia, Cehia, Grecia. De asemenea facem export in Republica Moldova şi Ungaria. Compania Rikko Steel face parte dintr-un grup de firme care activeaza in Romania, Ucraina, Rep. Moldova si Rusia.
Echipa de profesionisti Rikko Steel este ambiţioasă şi orientată spre rezultate cu înalte standarde de eficienţă.
Dacă doreşti să faci parte din echipa noastră de profesionisti nu ezita să aplici pentru acest job,
trimitand CV-ul pe email: office@rikkosteel.ro sau fax: 0234/522013