Reprezentant Vanzari Magazin - Bacau; Deva; Hunedoara; Sighisoara

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoasterea detaliata a serviciilor si produselor
- prezentarea ampla si adecvata a serviciilor si produselor
- promovarea permanenta a serviciilor si produselor
- mentinerea relatiei cu clientii
- gestionarea produselor
- intocmirea actelor contabile
- respetarea procedurilor companiei
- implicarea puternica in activitate pentru indeplinirea scopurilor propuse
- obligatia de a invata informatii noi, astfel incat sa se tina pasul cu rata de dezvoltare a domeniului de activitate
- promovarea imaginii companiei

CERINTE

- experienta in vanzari
- studii superioare (constituie avantaj)
- operare PC - nivel mediu
- contabilitate primara
- capacitate de acumulare a informatiilor
- deschidere la nou si flexibilitate la schimbari
- capacitate de a lucra in echipa
- dorinta de auto-dezvoltare si perfectionare permanenta

BENEFICII OFERITE

-venituri corelate cu realizarile
-bonusari in urma concursurilor periodice
-posibilitati reale de avansare in cariera

Euro-GSM - dealer Orange - a fost infiintata in 1997 la Cluj-Napoca. in prezent Euro-GSM detine peste 120 de magazine la nivel national si numara mai mult de 450 de angajati. Strategiile de a oferi si promova o gama variata de produse si servicii la inalte standarde de calitate si profesionalism au determinat dublarea anuala a numarului de clienti, iar Euro-GSM a devenit, la nivel national, una dintre cele mai puternice retele de magazine din domeniul telecom.