Reprezentant Vanzari JUNIOR

ADECCO Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii, pentru clientul sau, companie din domeniul distributiei de sisteme de prindere, cu loc de munca pe perioada nedeterminata ca:

REPREZENTANT DE VANZARI JUNIOR
Locatie: BACAU.

Responsabilitati:

- asista si ajuta reprezentantul zonal de vanzari in mentinerea si dezvoltarea retelei de clienti existenti;
- identifica si actualizeaza in permanenta intreaga retea de distributie;
- promoveaza oferta de produse a firmei;
- preia comenzi de la beneficiarii din teritoriu, urmarind modul de executare a acestora de la pregatire, la livrare si incasare;
- cauta in permanenta solutii pentru cresterea volumului de vanzari pe zona alocata.

CERINTE

- studii tehnice (avantaj);
- experienta de minimin 1 an in vanzari (avantaj experienta in domeniul industrial);
- limba engleza la nivel conversational;
- cunostinte PC;
- permis conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant.

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.