Reprezentant vanzari feresatra ADF

Day Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii din portofoliu;
coordonarea activitatii la nivel de clienti;
realizarea masuratorilor necesare ofertarii;
urmarirea derularii contractelor pana la finalizare;
completarea de rapoarte zilnice, lunare;

CERINTE

experienta in vanzari;
foarte bune abilitati de persuasiune;
abilitati de comunicare, persoana motivata, dinamica, carismatica;
responsabilitate, punctualitate si orientare catre rezultate;
entuziasm si spirit de echipa;
disponibilitate pentru deplasari in interes de servici;
cunoasterea zonei ( Bacau+ imprejurimi)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv;
Masina , laptop si telefon mobil;
Cursuri de perfectionare;
Posibilitatea dezvoltarii personale;

Partener Fereastra ADF , producator de Tamplarie PVC Salamander cu feronerie Maco si sticla Saint-Gobain realizata la cele mai inalte standarde de calitate.

DESCRIEREA FIRMEI

Day Jobs

O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza