REPREZENTANT VANZARI FARMACII - BACAU

SC CITIUS HR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea si mentinerea unor relatii fructuoase cu clientii alocati;
- urmarirea indeplinirii planului de vanzari si incasari;
- intocmirea rapoartelor specifice postului;
- promovarea imaginii companiei.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Minim 1 an experienta in vanzari;
- Permis categoria B- min 2 ani;
- Capacitatea de organizare si incadrare in termene limita;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Rezistenta la stres;
- Operare PC - nivel mediu;
- Disponibilitate la un program flexibil si la deplasari in teritoriu conform rutei.

CITIUS-HR este o companie de resurse umane ce ofera servicii complete si profesioniste in domeniul resurselor umane. Misiunea noastra presupune initierea si dezvoltarea de relatii de lunga durata intre companii si angajatii acestora prin profesionalismul si promptitudinea serviciilor pe care le oferim.