Reprezentant Vanzari Distributie Pre-paid

SC PETROCOM D&V SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaz¿ planul de vânz¿ri pentru zona alocat¿
- mentine si imbunatateste relatiile cu clientii existenti
- prospecteaz¿ permanent piata pentru identificarea de noi clienti si pentru cresterea cotei de piat¿ a serviciilor si produselor companiei
- completeaza rapoartele zilnice, documentele si situatiile cerute

CERINTE

- experienta relevanta in domeniul vanzarilor FMCG
- cunoasterea foarte buna a clientilor si a specificului zonei
- cunostinte privind lucrul cu banii (facturare, avize, depuneri la banca etc.)
- cunostinte operare PC
- seriozitate, spirit de echipa
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu, telefon
- salariu motivant, in functie de performante (bonus din vanzare)
- posibilitatea de dezvoltare personala si afirmare alaturi de un colectiv tanar si profesionist

Petrocom D&V - TOT GSM, unul din cei mai importanti vanzatori de produse PrePaid/Pre-Pay.