Reprezentant Vanzari - Bacau

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

-cunoastrea deplina a serviciilor si produselor
- prezentarea ampla si adecvata a serviciilor si produselor
- promovarea permanenta a serviciilor si produselor
- mentinerea relatiei cu clientii
- gestionarea produselor
- intocmirea actelor contabile
- respetarea procedurilor companiei
- implicarea puternica in activitate pentru indeplinirea scopurilor propuse
- obligatia de a invata informatilor noi, astfel incat sa se tina pasul cu rata de dezvoltare a domeniului de activitate
- promovarea imaginii companiei

CERINTE

- experienta in vanzari
- studii superioare (constituie avantaj)
- operare PC - nivel mediu
- contabilitate primara
- capacitate de acumulare a informatiilor
- deschidere la nou si flexibilitate la schimbari
- capacitate de a lucra in echipa
- dorinta de auto-dezvoltare si perfectionare permanenta

BENEFICII OFERITE

-venituri corelate cu realizarile
-oportunitati reale de formare profesionala si avansare profesionala
- un mediu competitiv stimulativ pentru auto-dezvoltare

Misiunea Euro GSM: Atingerea excelentei pe plan local, regional si national in promovarea si distributia produselor si serviciilor de comunicare, oferind servicii orientate catre clienti

Ne ghidam munca dupa cateva concepte de valoare: Dinamism si Flexibilitate, Dezvoltarea performantei si Spirit intreprinzator, Initiativa si Responsabilitate, Comunicare deschisa si Atitudine constructiva, Incredere reciproca si Spirit de
echipa, Onestitate si Respect.

Datorita acestei viziuni de succes ne adaptam permanent cu rezultate extraordinare la un mediu de business dinamic si foarte competitiv, fiind caracterizati de o capacitate deosebita de invatare si de pasiunea investita in munca.

Apreciem atat competitivitatea, cat si integritatea oamenilor nostri, investim in dezvoltarea lor