Reprezentant vanzari / Agent comercial

SC Menatwork Est Prefabricate SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

3 posturi libere in Bacau pentru zona Moldova (Bacau, Iasi, Suceava, Neamt, Vrancea, Botosani);
Activitati specifice de prospectare, promovare si vanzare solutii integrate pentru amenajari interioare, echipamente electrice, instalatii climatizare, materiale pentru constructii;
Activitate de management si dezvoltare portofoliu clienti;
Realizarea target-ului de vanzari/incasari stabilit de manager;
Rapoarte si analize de activitate.

CERINTE

Orientare spre rezultate, initiativa, perseverenta;
Abilitati operare PC (MS Office);
Disponibilitate deplasari permanente in zonele alocate (la clienti);
Experienta minimum 2 ani in vanzarea de materiale pentru constructii (amenajari interioare, corpuri iluminat, vopsele, adezivi, gresie, faianta, parchet, mochete, gard plasa, usi glisante, obiecte sanitare,etc), echipamente HVAC, instalatii si echipamente electrice, echipamente pentru energie alternativa;
Permis auto B valabil;
Studii superioare tehnice constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, telefon mobil, auto companie;
Bonus progresiv pentru realizare/depasire target vanzari/incasari;
Posibilitati promovare.

Membra a GRUPULUI MENATWORK, cu activitate de productie si comert materiale pentru constructii amenajari interioare,corpuri iluminat, vopsele, adezivi,gresie, faianta,parchet,mochete,gard plasa,usi glisante,obiecte sanitare,etc),echipamente HVAC,instalatii si echipamente electrice,echipamente pentru energie alternativa - cu sediul in Popesti Leordeni, Sos.de Centura nr.103, filiale in Cluj-Napoca, Craiova, Bacau si Constanta, website www.menatwork.ro., www.eMenatwork.ro.