Reprezentant vanzari

MARCEL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul pentru acest post este responsabil de atingerea obiectivelor de vanzare, prin:
- prezentarea ofertei de produse clientilor din zona alocata si stabilirea de acorduri de vanzare cu acestia;
- vanzarea efectiva a produselor din portofoliu;
- imbunatatirea permanenta a portofoliului de clienti;
- gestionarea eficienta a incasarilor prin urmarirea permanenta a ritmului de incasare;
- urmarirea realizarii planului de vanzari lunar;

CERINTE

experienta de minim 2 ani in vanzari produse alimentare;
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
- personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
- permis de conducere categoria B;
- capacitatea de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

- salar fix + bonus din vanzari
- bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

Producator de preparate din carne.