Reprezentant vanzari

SC TELESYSTEM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea, administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti in zona geografica repartizata.
- Gasirea de noi clienti.
- Promovarea produselor companiei.
- Preluarea si livrarea comenzilor.
- Urmarirea efectuarii platilor de catre clienti.
- Intocmire de rapoarte de activitate.

CERINTE

Persoana dinamica cu spirit comercial, orientata spre nevoile clientului si spre rezultat, cu spirit de initiativa.
- Experienta minim 1 an intr-un post similar
- Persoana interesata de nivelul rezultatelor proprii si ale intregii echipe.
- Persoana serioasa, perseverenta, atenta si orientata spre pefectiunea rezultatelor profesionale.
- Persoana cu abilitati de comunicare si administrare a afacerii intr-o zona alocata.

Compania noastra importa si distribuie produse dintr-o gama larga de produse de securitate: sisteme de supraveghere video, sisteme de alarma la efractie, dispozitive de control acces pentru vile si sedii de firma, automatizari porti culisante si bariere electromecanice adresate atat firmelor instalatoare cat si consumatorilor finali. Noi suntem in permanenta in contact cu cele mai noi tehnologii si solutii de securitate, incercand sa le promovam pe piata noastra, oferind in acest scop clientilor, societati de instalare, scolarizare gratuita la sediul societatii noastre.