Reprezentant Vanzari

Leader Mobile

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza imaginea firmei;
Contacteaza clientii pentru promovarea serviciilor si incheierea contractelor;
Identifica noi clienti;
Ofera consultanta si asistenta postvanzare;
Elaboreaza strategii de abordare atat pentru clientii potentiali cat si pentru cei existenti;
Promoveaza serviciile firmei, gestioneaza si dezvolta rela??iile cu clien??ii;
Realizeaza obiectivele de vanzari stabilite;
Consiliaza clientii cu privire la serviciile de marketing oferite de companie.

CERINTE

Experienta in relatii cu clientii/vanzari (minim 2 ani);
Studii superioare in marketing;
Foarte bune abilitati de comunicare si prezentare;
Aptitudini persuasive bine dezvoltate;
Disponibilitate de munca sustinuta pe teren;
Persoana motivata,responsabila,care sa poata lucra atat in echipa cat si independent;
Atitudine proactiva si spirit de initiativa;
Cunostinte din domeniul comportamentului consumatorului;
Prezenta business;
Usurinta in exprimarea ideilor, deprinderea de a vorbi in public;
Permis de conducere valid, categoria B.

BENEFICII OFERITE

Munca intr-un colectiv profesionist;
Asigurarea de instruire profesionala;
Recompensare motivanta in functie de rezultate;
Bonusuri motivante pentru depasirea obiectivelor.

Leader Mobile este o societate de servicii, comunicare si marketing prin intermediul telefonului mobil.
Cu peste 130 de agentii ?n Italia, Spania si trei reprezentante directe ?n SUA, Franta si Rom?nia, Leader Mobile este primul network de agentii specializate ?n vehicularea mesajelor publicitare pe mobil.