Reprezentant vanzari

MAVA GRUP INVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor firmei
- prezentarea si promovarea brandului la clientii firmei
- sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii firmei
- identificarea de noi clienti - intocmirea bazei de date de clienti
- stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti
- supervizeaza, identifica si implementeaza modalitatea de prezentare a produselor
- intocmirea periodica a planurilor de activitate, a rapoartelor de activitate.
- monitorizarea activitatii concurentei
- negociere si incheiere contracte

CERINTE

- cunoasterea produselor si a caracteristicilor specifice brandului - reprezinta un avantaj
- experienta de minim 1 an pe o pozitie similara- reprezinta un avantaj;
- cunostinte PC
- cunostinte solide de marketing
- excelente abilitati de comunicare, prezentare;
- aspect profesional - business
- putere de convingere;
- capacitate de a lucra in echipa;
- atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare
- rezistenta la stres;
- permis auto (categoria B)
- disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv corelat cu performanta
- comision din vanzari
- mediu de lucru profesionist
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala
- oportunitati de promovare
- alte beneficii

Unic distribuitor al brandului Manuel Caffe pe zona Moldova avand ca si activitate principala distributia de cafea Manuel, ceai,frappe, ciocolata calda etc inclusiv espresoare profesionale.Avem solutii complete de servire pentru HORECA, inclusiv consumabile pentru hotel.