Reprezentant Vanzari

TERAPIA RANBAXY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura o prezenta constanta a produselor, pentru toti clientii din zona sa si urmareste evitarea situatiilor ‘‘Out of stock‘‘;
- Viziteaza toti clientii din zona pe care o are in responsabilitate, in concordanta cu ruta si frecventa de vizitare stabilite saptamanal;
- Urmareste sa construiasca o relatie de afaceri pe termen lung cu toti clientii din zona sa;
- Desfasoara activitati de merchandising;
- Colaboreaza cu Reprezentantii Medicali din teritoriu, in scopul introducerii pe piata a produselor noi, in promovare, urmarind cresterea generala a vanzarilor.

CERINTE

- Studii medii/ superioare;
- Cel putin un an experienta in industria farma;
- Experienta pe o pozitie similara in vanzarea si distributia produselor farmaceutice reprezinta un avantaj;
- Abilitati de intelegere a nevoilor specifice clientilor;
- Persoana orientata spre atingerea obiectivelor;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- excelente posibilitati de dezvoltare a carierei profesionale;
- programe de training la un nivel inalt;
- pachet salarial atractiv.

Terapia Ranbaxy se afla pe primul loc intre producatorii de medicamente generice din Romania. Cu peste 1200 de angajati, are in prezent cea mai mare si cea mai profesionista echipa de vanzari din domeniul farma in Romania.

Vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara, entuziasta si profesionista, care activeaza intr-unul dintre cele mai dinamice medii de afaceri din Romania?
Terapia Ranbaxy iti ofera aceasta posibilitate, alege provocarea!