REPREZENTANT VANZARI

Instalco SRL

21-11-2007 | EXPIRA LA 21-12-2007

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea bazei de clienti
- Initiere, negociere si finalizare contracte
- Prezentari de produs
- Ofertare, vanzare, livrare produse


CERINTE

- Seriozitate
- Spirit de initiative
- Reale aptitudini de comunicare si relationare
- Atitudine pozitiva
- Cunostinte legate de vanzari sunt un avantaj
- Carnet conducere categ. B reprezinta un avantaj


BENEFICII OFERITE

Telefon serviciu, salariu corelat cu atingerea diferitelor trepte de target.


DESCRIEREA FIRMEI

isiunea firmei este de a promova preturi competitive, calitate, servicii performante si o retea de distributie proprie.

In dorinta de a satisface toate cerintele clientilor nostri am �ncercat sa asiguram tot sprijinul nostru tehnic si comercial astfel �ncat sa creem o familie, familia Paradox.

SC Instalco este distribuitor autorizat AVerMedia, Camdeor, Paradox, Viewse.

Echipamentele livrate sint produse de firme renumite, respectand standarde superioare de calitate, in acest moment la oferta noastra adaugandu-se si alte produse: sisteme de control-acces POSITION, sisteme integrate de securitate EUROPLEX, accesorii de sisteme de alarma, sisteme CCTV etc.

Distribuitor sisteme semnalizare efractie Paradox, sisteme control acces Paradox, sisteme semnalizare incendiu Paradox si Detectomat, sisteme supraveghere video AVerMedia, Camdeor, Viewse, sisteme integrate 3GS Europlex, interfonie, automatizari, alarme auto, surse si acumulatori, monitoare LCD si plasma, cabluri si conectica.