Reprezentant Vanzari

DUCTIL - AIR LIQUIDE WELDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- crearea si dezvoltarea retelei de distributie;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- urmarirea atingerii obiectivelor comerciale stabilite.

CERINTE

- studii superioare, specializarea in domeniul sudurii reprezinta un avantaj;
- experienta relevanta in vanzari produse industriale;
- disponibilitate pentru deplasari;
- permis auto categoria B;
- cunostinte bune de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial deosebit;
- masina si telefon de serviciu;
- mediu de lucru dinamic;
- specializare si dezvoltare profesionala;
- oportunitatea unei cariere.

Ductil - Air Liquide Welding - este membra a Grupului Air Liquide, lider mondial sau european, pe cateva segmente din domeniul industrial: gaze industriale si medicale, consumabile, echipamente si accesorii pentru sudare.

Viziunea Ductil - Air Liquide Welding : performanta si inovatie pentru a oferi clientilor cele mai bune produse, solutii si servicii si a fi referinta romaneasca in sudare si taiere.