Reprezentant vanzari

PANSTOM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rolul va fi de A:
- Prospecta piata in vederea identificarii de noi clienti, dezvoltand zona alocata
- Vizita 15 - 25 clienti / zi
- Promova produsele: produse chimice profesionale si top profesionale de curatenie (detergenti, degresanti, dezinfectanti, odorizanti de camera), hartie si dispensere pentru hartie, produse gospodaresti, produse pentru ambalat, produse de unica folosita, candele;
- Face demonstratie de produse profesionale de curatenie,
- Cresterea volumului de vanzari
- Livrarea produselor catre client – FIAT DUPLO

CERINTE

- Buna capacitate de comunicare, adaptare si invatare rapida
- Cunostinte profesionale specifice canalului HoReCa
- Cunostinte de operare PC
- Permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru intr-un colectiv tanar si dinamic
- Instrumente de lucru (masina de serviciu, telefon de serviciu, tableta)
- Traininguri de produse, de vanzare si negociere conform planului de cariera
- Program de mentoring
- Salariu fix 1.100 RON
- Bonus 5% din incasari

Cu o experienţă mare ca furnizor de produse de curăţenie, compania işi orientează activitatea către direcţia HoReCa. Portofoliul cuprinde produse de curăţenie, menaj, produse din hârtie şi plastic, produse de ambalare, din carton şi unică folosinţă, candele şi dispensere.