Reprezentant Tehnic Vanzari Cluj / Brasov / Bacau

BARNETT McCALL RECRUITMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, companie multinationala de distributie a componentelor mecanice, aflata in plin proces de expansiune in Romania, recrutam pentru pozitia de Reprezentant Tehnic Vanzari.

Daca esti dinamic si cu initiativa, dornic de provocare pe plan profesional, atunci APLICA ACUM!

Descrierea Postului:

- organizarea activitatii in regiune;
- identificarea potentialilor clienti de pe piata;
- prezentarea si vanzarea produselor companiei;
- participarea la planurile de dezvoltare ale companiei in zona.

CERINTE

- o persoana activa si puternic motivata;
- cu studii tehnice sau sa ai experienta de minim 1 an in vanzarea de echipamente tehnice;
- sa ai capacitati de negociere si de vanzare consultativa;
- cu abilitati de intelegere a afacerii si a dinamicii pietei;
- sa construiesti relatii de incredere cu portofoliul de clienti;
- un bun coacher pentru dezvoltarea unei eventuale echipe in zona;
- si bineinteles sa detii carnet de conducere categoria B si cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Sansa de a fi primul angajat al companiei in zona pe care o reprezinti, posibilitatea organizarii propriei activitati si dezvoltarea unei cariere in cadrul unei companii multinationale.
Salariu fix plus bonusuri
Masina si telefon de serviciu

We believe that what we do, we do well. We are proud of the services we offer, the team we have created and the results we achieve. Every person and project is unique, by offering a flexible and communicative approach we continuously exceed expectations, fulfil our professional goals and deliver.