Reprezentant Medical - produse stomatologice

Denovo Medical

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza produse pecifice de stomatologie si de laborator de tehnica dentara;
Construieste si mentine relatii profesionale de lunga durata cu clientii;
Promoveaza imagine companiei in conformitate cu valorile acesteia

CERINTE

Educatie:
Pregatire in domeniul medical, preferabil stomatologie sau tehnica dentare;
Cunostinte despre piata si produsele de stomatologie, precum si experienta in vanzari constituie un avantaj;

Competente/ Abilitati:
Enuziasm, atitudine proactiva, orientata pe rezultate, abordare analitica;
Excelente abilitati de comunicare, prezentare si negociere;
Tinuta ireprosabila

Alte cerinte:
Permis auto cat. B si disponobilitatea de a calatori intensiv;
Cunostinte bune de limba engleza si operare PC

BENEFICII OFERITE

Compania ofera pachet salarial atractiv, pregatire tehnica de specialitate, oportunitati de dezvltare prin prisma clientilor tinta, un mediu de lucru profesional, trainig-uri orientate pe dezvoltarea de abilitati specifice activitatii

Companie importanta de distributie echipamente si materiale de stomatologi pe piata din Romania