Reprezentant Medical - Bacau

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea etica si stiintifica a portofoliului de produse
- crearea si mentinerea relatiilor cu clientii din zona alocata

CERINTE

- absolvent studii superioare medicale sau conexe (medicina, farmacie, biologie, inginerie medicala)
- experienta anterioara minim 1 an in promovarea medicala
- excelente abilitati de comunicare si relationare
- orientare catre succes si perfomanta
- cunostinte operare PC la un nivel mediu (MS Office)
- cunostinte de limba engleza la un nivel mediu
- permis auto categ.B, fara incidente

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist
- pachet salarial motivant (salariu fix +bonus)
- instrumentele de lucru necesare (automobil, laptop, mobil etc.)
- programe de pregatire profesionala

Expand Health Romania, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza pentru compania farmaceutica de renume.