Reprezentant medical

NUMERIS COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor companiei(aparatura medicala) pe zona Moldova, participarea la prezentari, congerse si expozitii, efectuarea de demonstratii, participarea la licitatii, extinderea bazei de date cu clienti(cabinete medicale, policlinici, spitale).

CERINTE

Abilitati si experienta in domeniul vanzarilor, constinte in domeniul IT si medical, studii superioare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv + comision.

Cu o experienta de peste 15 ani în domeniul electronicii medicale, Numeris COM IT & MEDICAL SYSTEMS ofera medicilor de familie, cabinetelor medicale private, clinicilor, precum si unitatilor medicale de stat aparatura medicala computerizata de ultima generatie, implementand solutii complete de interconectare, baze de date si telemedicina.
Prin specificul ei, Numeris COM are experienta in instalarea si intretinerea sistemelor medicale, intelegand importanta integrarii echipamentelor in functie de cerintele unitatii medicale.