REPREZENTANT MEDICAL

Ozone Laboratories SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor farmaceutice in spitale si policlinici;
- Realizeaza obiectivele individuale calitative si cantitative;
- Stabileste si dezvolta relatii cu clientii in beneficiul ambelor parti;
- Participa la toate cursurile pregatitoare in scopul imbunatatirii cunostintelor sale si dezvoltarii competentelor necesare desfasurarii activitatii de Reprezentant Medical Ozone

CERINTE

- Absolventi ai unei institutii de invatamant superior (obligatoriu medicina sau farmacie);
- Abilitati de relationare si comunicare;
- Disponibilitate de deplasare in teritoriu;
- Posesor permis de conducere auto;
- Experienta in domeniul promovarii produselor farmaceutice constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Telefon;
- Masina.

Ozone Laboratories este o companie farmaceutica dedicata producerii de medicamente de calitate la preturi accesibile concentrandu-se asupra a ceea ce conteaza. In activitatea sa, Ozone Laboratories urmareste sa imbunatateasca calitatea vietii si sa creeze valoare si crestere sustenabila.