REPREZENTANT MEDICAL

SOLARTIUM GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea imaginii companiei si a portofoliului de produse farmaceutice si medicale la medicii specializati
- stabilirea si mentinerea unei bune relatii cu medicii din zona alocata
- participarea la seminare si congrese stiintifice
- organizare evenimente stiintifice
- indeplinirea targetului

CERINTE

- absolvent studii superioare
- experienta in domeniul promovarii medicale (constituie un avantaj)
- abilitati de comunicare si negociere
- capacitate de organizare si planificare
- orientat catre rezultat

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atragator
- sistem de bonusare motivant
- reale posibilitati de promovare si de dezvoltare in cariera

Solartium Group este o companie multinationala ce activeaza in domeniul productiei, cercetarii si distributiei de produse farmaceutice si medicale de inalta calitate tehnologica pentru chirurgie estetica, dermatologie, angiologie, reumatologie si ortopedie. Obiectivul nostru este de a deveni un punct de referinta in domeniul in care activam datorita portofoliului nostru de produse de calitate, eficiente si inovatoare.