Reprezentant medical

PURE AQUA LIFE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoasterea produselor firmei
- contactarea si mentinerea relatiilor cu cabinetele medicale in vederea promovarii produsului catre pacienti
- organizarea de prezentari de produs medicilor de cabinete medicale
- elaborarea de rapoarte periodice catre firma
- actualizare periodica a bazei de clienti

CERINTE

- studii superioare medicale
- dinamic
- cu excelente abilitati de comunicare
- bun negociator
- hotarat
- organizat
- tenace
- perseverent
- prezentabil

BENEFICII OFERITE

- elaborarea de rapoarte periodice catre superiori
- actualizarea periodica a bazei de clienti
- cunoasterea produselor companiei
- realizarea planului de vanzari

BENEFICII
- contract pe perioada nedeterminata cu carte de munca, prima luna perioada de proba
- bonusuri in functie de vanzari
- posibilitati de avansare

Companie nationala care distribuie in exclusivitate pe piata romaneasca sisteme de purificare a apei din portofoliul unui producator prezent de peste 40 de ani pe piata din Statele Unite
www.hydrosafe.ro
www.pureaqualife.ro