Reprezentant local

Centrul de Consultanta Profesionala

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastra dezvolta o scoala de competente profesionale prin care cei interesati pot dobandi o diploma intr-un domeniu de interes.
Mai departe toti cei care vor obtine o astfel de diploma vor fi recomandati colaboratorilor nostrii din strainatate in vederea ocuparii unui loc de munca.
Reprezentantul local va coordona toata aceasta activitate in zona sa de interes.

CERINTE

Cautam persoane dinamice interesate sa aiba un venit care sa-i motiveze sa se dezvolte atat profesional cat si material.

BENEFICII OFERITE

Oferta va fi discutata cu fiecare reprezentant in parte. Ceea ce va fi valabil pentru toata lumea este faptul ca pentru fiecare persoana selectata si plecata la munca in strainatate din zona sa de activitate, reprezentantul local va primi intre 50 si 100 de euro, in functie de salariul candidatului.

DESCRIEREA FIRMEI

Compania activeaza in domeniul serviciilor.